SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Matcher
JANUARI 2021
 
09
16:00
lör
16:00    
Liljeholmshallen 1
Reymersholms IK 1 - Skå IK & Bygdegård F06  -      
 
17
18:00
sön
18:00    
Farstahallen 4
Hammarby IF FF 1 - Reymersholms IK 1  -      
 
23
15:00
lör
15:00    
Liljeholmshallen 1
Reymersholms IK 1 - Vallentuna BK DF 2  -      
FEBRUARI 2021
 
20
20:00
lör
20:00    
LILJEHOLMSHALLEN 1
Reymersholms IK - Årsta  -      
 
27
10:30
lör
10:30    
SPÅNGA
Ängby - Reymersholms IK  -      
APRIL 2021
 
11
13:00
sön
13:00    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - Djurgårdens IF FF 3  -      
 
24
13:30
lör
13:30    
Boovallen 2
Boo FF 3 - Reymersholms IK 1  -      
25
14:30
sön
14:30    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - IF Brommapojkarna 3  -      
25
16:00
sön
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - IF Brommapojkarna 6  -      
MAJ 2021
 
02
11:30
sön
11:30    
Lidingövallen 21
IFK Lidingö FK C vit - Reymersholms IK 1  -      
 
08
15:00
lör
15:00    
Ösmo IP 1
Ösmo GIF FK - Reymersholms IK 22  -  2  
09
14:00
sön
14:00    
ZINKENSDAMMS IP
Reymersholms IK - Bromsten IK  -      
09
14:30
sön
14:30    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - Boo FF 64  -  2  
 
15
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 11
Ängby IF 2 - Reymersholms IK 18  -  0  
16
14:00
sön
14:00    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK F06 1 - Reymersholms IK 14  -  1  
 
22
17:00
lör
17:00    
Kärrtorp
Reymersholms IK - Bollstanäs  -      
23
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - AIK FF 20  -  9  
23
14:30
sön
14:30    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - Sickla IF Vit1  -  2  
 
30
sön
00:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Hässelby SK FF 2  -      
30
13:00
sön
13:00    
Stuvsta IP 11
Stuvsta IF 3 - Reymersholms IK 16  -  0  
30
14:30
sön
14:30    
Ingarö IP 2
Ingarö IF 1 - Reymersholms IK 11  -  0  
JUNI 2021
 
05
10:30
lör
10:30    
HÄGERSTENSÅSENS BP
Reymersholms IK 2 - Vasalund IF0  -  3  
06
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Årsta/Aspudden/Gröndal1  -  1  
06
14:30
sön
14:30    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - Enskede IK Blå 21  -  2  
 
12
lör
00:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Reymersholms IK 1  -      
13
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Nockebyhovs IF4  -  4  
13
14:00
sön
14:00    
Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus 1 - Reymersholms IK 15  -  0  
 
20
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Stureby SK 1  -      
 
21
19:00
mån
19:00    
LÅNGHOLMENS BP
Karlberg - Reymersholms IK  -      
AUGUSTI 2021
 
15
12:00
sön
12:00    
Solberga BP 1
Stureby SK 1 - Reymersholms IK 1  -      
15
13:00
sön
13:00    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - Karlbergs BK 1  -      
 
20
18:45
fre
18:45    
Åkeshovs BP 1
Nockebyhovs IF - Reymersholms IK 2  -      
22
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Älvsjö AIK FF 1  -      
22
14:30
sön
14:30    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1  -      
 
28
14:30
lör
14:30    
Årstagårdens BP 1
Årsta/Aspudden/Gröndal - Reymersholms IK 1  -      
29
16:00
sön
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Ösmo GIF FK  -      
29
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Blå 2 - Reymersholms IK 1  -      
SEPTEMBER 2021
 
04
11:00
lör
11:00    
Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF 2 - Reymersholms IK 2  -      
05
13:00
sön
13:00    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - Stuvsta IF 3  -      
05
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Ingarö IF 1  -      
 
11
10:30
lör
10:30    
Skytteholms IP 3
AIK FF 2 - Reymersholms IK 1  -      
11
14:00
lör
14:00    
Skuru IP 1
Sickla IF Vit - Reymersholms IK 1  -      
 
19
10:00
sön
10:00    
Skytteholms IP 3
Vasalund IF - Reymersholms IK 2  -      
19
13:00
sön
13:00    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - Ängby IF 2  -      
19
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Sollentuna FK F06 1  -      
 
25
12:00
lör
12:00    
Myrsjö IP 11
Boo FF 6 - Reymersholms IK 1  -      
OKTOBER 2021
 
03
11:30
sön
11:30    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - IFK Lidingö FK C vit  -      
03
12:00
sön
12:00    
Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK - Reymersholms IK 1  -      
03
16:00
sön
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Bollstanäs SK Blå  -      
 
10
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Boo FF 3  -      
10
14:30
sön
14:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 3 - Reymersholms IK 1  -      
10
17:00
sön
17:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 6 - Reymersholms IK 2  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Zinkensdamms IP 1
Hammarby IF FF 2 - Reymersholms IK 1  -      
17
16:00
sön
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Bromsten/Spånga  -      
 
23
10:30
lör
10:30    
Östermalms IP 11
Djurgårdens IF FF 3 - Reymersholms IK 1  -      
24
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Sickla IF 1  -      
24
15:30
sön
15:30    
Svanängens IP 2
Skå IK & Bygdegård - Reymersholms IK 2  -