SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Reymersholms IK
Fotboll

Matcher
DECEMBER 2023
 
03
14:00
sön
14:00    
Farstahallen 4
Reymersholms IK 1 - Sköndals IK FK 18  -  6  
03
14:00
sön
14:00    
Farstahallen 4
Reymersholms IK 1 - Sköndals IK FK 18  -  6  
 
08
19:00
fre
19:00    
Skärholmshallen 1
IFK Aspudden-Tellus 2 - Reymersholms IK 14  -  4  
08
19:00
fre
19:00    
Skärholmshallen 1
IFK Aspudden-Tellus 2 - Reymersholms IK 14  -  4  
 
16
13:00
lör
13:00    
SÄTRAHALLEN
Reymersholms IK 1 - Sickla IF Blå4  -  7  
16
13:00
lör
13:00    
Sätrahallen
Reymersholms IK 1 - Sickla IF Blå4  -  7  
JANUARI 2024
 
14
18:45
sön
18:45    
Tellushallen
Vallentuna Futsal Club Svart - Reymersholms IK 19  -  2  
14
18:45
sön
18:45    
Tellushallen
Vallentuna Futsal Club Svart - Reymersholms IK 19  -  2  
 
20
14:00
lör
14:00    
Skärholmshallen 1
Reymersholms IK 1 - Athletic FC Järfälla 20  -  6  
20
14:00
lör
14:00    
Skärholmshallen 1
Reymersholms IK 1 - Athletic FC Järfälla 20  -  6  
 
28
11:00
sön
11:00    
Botkyrkahallen 1
Grödinge SK - Reymersholms IK 12  -  5  
28
11:00
sön
11:00    
Botkyrkahallen 1
Grödinge SK - Reymersholms IK 12  -  5  
FEBRUARI 2024
 
03
10:00
lör
10:00    
SÄTRAHALLEN
Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 12  -  2  
03
10:00
lör
10:00    
Sätrahallen
Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 12  -  2  
04
20:00
sön
20:00    
Kärrtorp ip plan 2
Reymersholms IK - Sickla IF  -      
 
09
20:00
fre
20:00    
Skärholmshallen 1
IFK Aspudden-Tellus 1 - Reymersholms IK 11  -  6  
09
20:00
fre
20:00    
Skärholmshallen 1
IFK Aspudden-Tellus 1 - Reymersholms IK 11  -  6  
11
20:00
sön
20:00    
Kärrtorp IP
Reymersholms IK - Vasalund IF  -      
 
17
19:00
lör
19:00    
Liljeholmshallen 3
Reymersholms IK 1 - Sickla IF 5  -  2  
17
19:00
lör
19:00    
Liljeholmshallen 3
Reymersholms IK 1 - Sickla IF5  -  2  
18
18:30
sön
18:30    
Huvudstafältets IP
Reymersholms IK - AIK  -      
MARS 2024
 
08
19:00
fre
19:00    
NYTORPS MOSSE IP
Reymersholms IK - BK Fyren   -      
10
13:30
sön
13:30    
SKARPÄNGS BP
Reymersholms IK - Täby FK  -      
 
16
15:00
lör
15:00    
ASPUDDENS IP
Reymersholms IK - IFK Aspudden-Tellus  -      
17
20:00
sön
20:00    
Kärrtorp plan 3
Reymersholms IK - Ursvik IK  -      
 
23
11:30
lör
11:30    
BROÄNGEN BP
Reymersholms IK - Grödinge SK  -      
24
20:00
sön
20:00    
Kärrtorp IP
Reymersholms IK - Norrtull SK  -      
APRIL 2024
 
14
10:30
sön
10:30    
Stora Mossens IP 1
Karlbergs BK Röd - Reymersholms IK 2  -      
 
16
20:15
tis
20:15    
SOLLENTUNAVALLEN
Reymersholms IK - Sollentuna FK sv  -      
21
12:00
sön
12:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 3  -      
21
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - IF Brommapojkarna 2009-8  -      
 
26
20:00
fre
20:00    
Tantolundens BP 1
Värtans IK - Reymersholms IK 2  -      
26
20:00
fre
20:00    
Tantolundens BP
Reymersholms IK - reservtid  -      
27
14:00
lör
14:00    
Nacka IP 1 (hall)
Järla IF FK Svart - Reymersholms IK 1  -      
MAJ 2024
 
03
19:00
fre
19:00    
Tantolundens BP
Reymersholms IK - reservtid  -      
04
12:30
lör
12:30    
Nacka IP 1 (hall)
Sickla IF 2 - Reymersholms IK 2  -      
04
16:00
lör
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Gustavsbergs IF FK Svart  -      
 
10
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Reymersholms IK 1  -      
10
19:00
fre
19:00    
Tantolundens BP 1
reservtid - reservtid  -      
12
12:00
sön
12:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Hammarby IF FF 12  -      
 
17
20:00
fre
20:00    
Tantolundens BP
Reymersholms IK - reservtid  -      
18
13:00
lör
13:00    
Stadshagens IP 2
Norrtulls SK 3 - Reymersholms IK 2  -      
18
16:00
lör
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Saltsjöbadens IF Blå  -      
 
24
20:00
fre
20:00    
Tantolundens BP
Reymersholms IK - reservtid  -      
25
16:00
lör
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Vasalund IF U2  -      
26
15:30
sön
15:30    
Fisksätra IP 1
Sickla IF 1 - Reymersholms IK 1  -      
JUNI 2024
 
01
12:00
lör
12:00    
Mälarhöjdens IP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 4 - Reymersholms IK 2  -      
01
16:00
lör
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 4 vit  -      
02
17:00
sön
17:00    
ZINKENSDAMMS IP
Reymersholms IK - reservtid  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
Boovallen 1
Boo FF 3 - Reymersholms IK 1  -      
09
15:00
sön
15:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Boo FF 6  -      
09
20:00
sön
20:00    
reservtid
Reymersholms IK - reservtid  -      
 
14
19:00
fre
19:00    
Tantolundens BP
Reymersholms IK - reservtid  -      
15
lör
00:00    
Essinge IP 1
Essinge IK 2 - Reymersholms IK 2  -      
15
12:00
lör
12:00    
Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Reymersholms IK 1  -      
AUGUSTI 2024
 
09
19:00
fre
19:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK - reservtid  -      
11
sön
00:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Essinge IK 2  -      
 
17
13:00
lör
13:00    
Myrsjö IP 1
Boo FF 6 - Reymersholms IK 2  -      
17
16:00
lör
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2  -      
 
24
16:00
lör
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Boo FF 3  -      
25
12:00
sön
12:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Mälarhöjden-Hägersten FF 4  -      
 
31
14:00
lör
14:00    
Skytteholms IP 2
Vasalund IF U2 - Reymersholms IK 2  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
09:00
sön
09:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 vit - Reymersholms IK 1  -      
 
07
16:00
lör
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Norrtulls SK 3  -      
08
12:00
sön
12:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Sickla IF 1  -      
 
13
18:15
fre
18:15    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 12 - Reymersholms IK 2  -      
14
14:00
lör
14:00    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF Blå - Reymersholms IK 1  -      
 
21
16:00
lör
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Sickla IF 2  -      
22
13:00
sön
13:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Enskede IK 2  -      
 
29
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Värtans IK  -      
29
18:00
sön
18:00    
Ösby BP 1
Gustavsbergs IF FK Svart - Reymersholms IK 1  -      
OKTOBER 2024
 
05
16:00
lör
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Järla IF FK Svart  -      
06
13:30
sön
13:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Reymersholms IK 2  -      
 
12
12:00
lör
12:00    
Mälarhöjdens IP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 3 - Reymersholms IK 1  -      
13
12:00
sön
12:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - Karlbergs BK Röd  -      
 
20
13:30
sön
13:30    
Helenelunds IP 1
Sollentuna FK Sv - Reymersholms IK 2  -