SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Ledare P11:1

Linus Elghorn - Tränare,  Kontaktperson träningsmatcher / linus@elghorn.se / 073-599 2000
Magnus Bjelkenhed - Tränare / bjelkenhed@gmail.com / 070-899 0932

Pontus Bernhardsson - Tränare, SportAdmin, Webb / bernhardsson.p@gmail.com / 070-277 9916

Tobias Hasselrot - Tränare / tobias.hasselrot@gmail.com / 070-461 6596

Lars Hodacs - Assisterande tränare, WhatsApp-admin / lars.hodacs@gmail.com / 070-822 6397

Mattias Lind - Assisterande tränare, Materialansvarig, Kontaktperson kansliet, Head of Pepp / mattias.lind@ilco.se / 070-517 4160

Markus Ekbom - Assisterande tränare / markusekbom@hotmail.com / 073-066 5334

 

Catharina Winther / Caféansvarig / Catharina.winther@hotmail.com / 070-142 4231

Christian Hagerman - Lagjurist, Fystränare / christian.hagerman78@gmail.com / 076-107 7667

Martin Bergman - Kassör, Lagläkare, Lagaktiviteter, Social Media / martin.bergman@gmail.com / 070-450 4515