SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Reymersholms IK
Fotboll

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
17:00
sön
17:00    
ÖVRIG PLATS SVERIGE
 
- Reymersholms IK  -      
JANUARI 2024
 
27
15:00
lör
15:00    
Tantolundens BP
 
Reymersholms IK RIK P13:4,5 -   -      
FEBRUARI 2024
 
04
11:30
sön
11:30    
Olovslunds BP
Djurgårdens IF FF - Reymersholms IK RIK P13:4,5   -      
 
11
13:00
sön
13:00    
Tantolundens BP
 
Reymersholms IK RIK P13:4,5 - Tumba   -      
11
17:00
sön
17:00    
ENSKEDE IP
 
Reymersholms IK RIK P13:4,5 -   -      
 
18
13:00
sön
13:00    
Tantolundens BP
 
Reymersholms IK RIK P13:4,5 - Rönninge fc  -      
 
24
12:00
lör
12:00    
Ängby IP
 
BP - Reymersholms IK RIK P13:4,5   -      
MARS 2024
 
07
18:00
tor
18:00    
Storvretens BP
 
Tullinge - Reymersholms IK RIK P13:4,5   -      
 
24
12:15
sön
12:15    
Aspuddens IP
 
Aspudden Tellus - Reymersholms IK RIK P13:4  -      
APRIL 2024
 
14
09:30
sön
09:30    
ERIKSDALS BP
 
Reymersholms IK RIK P13:4 - Spånga  -      
 
20
11:45
lör
11:45    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-47 - Reymersholms IK 4  -      
 
23
17:40
tis
17:40    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 1 - Reymersholms IK 5  -      
27
13:30
lör
13:30    
Tantolundens BP 11
Reymersholms IK 5 - IFK Aspudden-Tellus Blå 1  -      
27
13:30
lör
13:30    
Stureby Skola BP 12
Stureby SK Svart - Reymersholms IK 9  -      
28
14:00
sön
14:00    
Skarpnäcks SF 32
Reymersholms IK 4 - Hammarby IF FF 11 grön  -      
MAJ 2024
 
01
14:30
ons
14:30    
Gröndals bp
 
Hammarby - Reymersholms IK RIK P13:4  -      
03
16:00
fre
16:00    
ERIKSDALS BP
 
Reymersholms IK RIK P13:4 - Reymersholms IK  -      
04
10:15
lör
10:15    
Torvalla IP 3
IFK Haninge J2 - Reymersholms IK 4  -      
05
11:30
sön
11:30    
Huvudstafältet 11
Vasalund IF United 1 - Reymersholms IK 5  -      
 
17
17:00
fre
17:00    
Eriksdals BP 1
Reymersholms IK 5 - Enskede IK Blå 1  -      
18
13:30
lör
13:30    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 4 - IF Brommapojkarna 2013-13  -      
18
14:45
lör
14:45    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 9 - Gröndals IK Vit  -      
 
25
11:30
lör
11:30    
Torvalla IP 3
IFK Haninge B2 - Reymersholms IK 5  -      
26
10:15
sön
10:15    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 9 - Örby IS Gul  -      
26
17:45
sön
17:45    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 10 - Reymersholms IK 4  -      
JUNI 2024
 
01
13:30
lör
13:30    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 4 - Rönninge Salem Fotboll Gul  -      
01
14:45
lör
14:45    
Glömstaskolans BP 1
Stuvsta IF 5 - Reymersholms IK 9  -      
02
11:00
sön
11:00    
Eriksdals BP 1
Reymersholms IK 5 - Årsta FF 2  -      
 
08
09:00
lör
09:00    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 9 - Boo FF 4 3  -      
08
12:45
lör
12:45    
Örby BP 1
Örby IS Röd - Reymersholms IK 5  -      
09
10:15
sön
10:15    
Trollbäckens IP 3
Hanvikens SK Röd - Reymersholms IK 4  -      
AUGUSTI 2024
 
24
13:30
lör
13:30    
Tantolundens BP 11
Reymersholms IK 5 - Hammarby IF FF 20 grön  -      
24
14:45
lör
14:45    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 4 - Boo FF 2 1  -      
 
31
13:15
lör
13:15    
Boovallen 216
Boo FF 11 - Reymersholms IK 9  -      
31
14:45
lör
14:45    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 4 - Boo FF 5 1  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:15
sön
10:15    
Huvudstafältet 11
AIK FF 15 - Reymersholms IK 5  -      
 
07
09:45
lör
09:45    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 9 - Älvsjö AIK FF B/S  -      
07
12:30
lör
12:30    
Rudboda Bollplan
IFK Lidingö FK 21 - Reymersholms IK 4  -      
07
14:45
lör
14:45    
Tantolundens BP 11
Reymersholms IK 5 - Danderyds SK FF Röd  -      
 
14
14:00
lör
14:00    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 9 vit - Reymersholms IK 5  -      
14
16:45
lör
16:45    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-10 - Reymersholms IK 9  -      
15
17:15
sön
17:15    
Brantbrinks IP 22
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Reymersholms IK 4  -      
 
21
11:30
lör
11:30    
Huvudstafältet 11
Vasalund IF Svart 1 - Reymersholms IK 9  -      
21
13:30
lör
13:30    
Tantolundens BP 11
Reymersholms IK 5 - Newroz FC  -      
21
14:45
lör
14:45    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 4 - IFK Lidingö FK 16  -      
 
28
10:30
lör
10:30    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-14 - Reymersholms IK 5  -      
28
13:30
lör
13:30    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 4 - Djurgårdens IF FF 3 Gul  -      
28
14:45
lör
14:45    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 9 - Stureby SK Vit  -